Ballina / Shendetesi / Ushqimi dhe Dieta

Ushqimi dhe Dieta

Tortë snikers

Përbërësit 250 gr margarinë 200 gr sheqer  100 gr kikirika 200 gr çokollatë të kuzhines 300 gr keksa të bluar 1 filxhjan çaji qumësht 100 gr çokollatë të zezë Shkrijme margarinen dhe mbi te hedhim qumshtin, cokollaten 200 gr,kikirikat e grimcuar,qumshti ,sheqer pluhur,keksa. Perzihet masa, behet e nje dhe vendoset …

Lexo më shumë