Ballina / Show Bizz

Show Bizz

Iba frizerja shqiptare që punon për “Loreal” dhe është ndër më të mirat në Zvicër

Faqja e saj në Instagram hairstylistin_iba, është mjaftë e veçantë dhe ndiqet nga njerëz që duan të shohin aplikime spciale të fushës së parukerisë, dalë nga salloni i saj “Iba Hairstylistin”. Po flasim për Iben, frizeren nga Ferizaji që jeton prej 30 vitesh në Zvicër, që është e martuar dhe …

Lexo më shumë

Premierë: “ Këngë për Hashim Shalen” Projekti i ri muzikor nga Armend Shala- Mendi (Foto-Video)

Muzika popullore është thesar shumë i qmuar i popullit shqiptar. Fal artisteve të që i rezistuan kohës ky zhanër muzikor po trashegohet brez pas brezi. Armend Shala është brezi i ri i artistëve nga familja Shala, pas shumë projektëve të suksesëshme Armend Shala ka vendosur që projektin e ri muzikor …

Lexo më shumë

Kompleksi Klevis Halili ofron meny speciale për turistët në Shqipëri

Një biznes që gjithmonë ka treguar ndër vite shumë suksese pasiqë është një punë që ju duhet gjithmonë qytetarëve. Bëhet fjalë për një biznes të tërë që nga Shopping Center që përfshinë edhe, Lavazh special për larje tapicerie me solucione angleze, autoservis, lyerje makinash, drejtim shasije, pjesë këmbimi edhe me …

Lexo më shumë

Këngëtari nga Hasi që Braktis Londren për të vazhduar karrieren në Shqipëri !!

Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një shikim ‘vrastar’ dhe butësi në interpretim, shoqëruar nga një vokal prej një ylli të vërtet. Fatjon Brati quhet këngëtari i cili ka shkëlqyer në industrinë muzikore shqiptare, si një premtim serioz që i bëhet të ardhmes, duke i thënë se profesionalizmi do …

Lexo më shumë

DARD863 me “Flay High” po i “Ngrit” temperaturat në këto ditë të ftohta dimri (Foto-Video)

Pa dyshim që ky vit ishte shumë produktiv në industrin muzikore shqiptare. Një artist i cili spikati që me daljen e par publike është pa dyshim DARD863 . Shumë këngë, shumë hite të lansuar në një kohë shumë të shkurter i hapen artistit në fjal rrugen drejt tregut ndërkombëtar. “Fly …

Lexo më shumë
Loading...