Ballina / Show Bizz (page 10)

Show Bizz

Anna nuk ndalet, bombardon me klipin e ri ‘Havana’ vjen në duet me Ben7amin (Video)

Është lansuar kënga me e re e cila titullohet “Havana”. Kjo këngë është një duet në mes të këngëtares Anna dhe reperit Ben7amin. “Havana” është punuar nën menaxhimin e Alban Mirocit, i cili është përkujdesur për këngën dhe tekstin, ndërsa finalizimi komplet është bërë në studion e Hekuran Krasniqit. “Havana”, …

Lexo më shumë

Premierë : “Veq Nje Kiss ” Kënga E Re Nga Nazim Beqiri & Vushe Mjaki (Foto-Video)

Nazim Beqiri është këngetari Shkupian i cili sapo ka lansuar projektin më të ri muzikore. Veq një kiss është kënga që vjen në bashkpunim me këngetaren nga Ferizaj Vushe Mjaki. Ky projektë është punuar në mënyr shumë profesionale nga kompozitori i njohur i shumë hiteve Ardian Kastrati ndërsa për tekstin …

Lexo më shumë
Loading...