Ballina / Show Bizz (page 12)

Show Bizz

Coming Soon – Po Martojm Shokun nga Romeo Imeraj FOTO-VIDEO

Artisti Me I Ri Romeo Imeraj Duket Të Jetë Shumë Premtuës Në Muzikë. Ai Nesër Do Të Lansoje Projektin E Ri Muzikore Të Finalizuar Në Çdo Detaj. Artisti Ka Përzgjedhur per projektin- Po Martojm Shokun te bashkpunoj me ➡️Video By: FolkloRit➡️Orkestrim & Muzik: @vanirushiti➡️Lyrics:Romeo Imeraj➡️Klarinet: Maldin AvduliProjekti Në Tërsi Do Lansohet Nesër …

Lexo më shumë

Anna nuk ndalet, bombardon me klipin e ri ‘Havana’ vjen në duet me Ben7amin (Video)

Është lansuar kënga me e re e cila titullohet “Havana”. Kjo këngë është një duet në mes të këngëtares Anna dhe reperit Ben7amin. “Havana” është punuar nën menaxhimin e Alban Mirocit, i cili është përkujdesur për këngën dhe tekstin, ndërsa finalizimi komplet është bërë në studion e Hekuran Krasniqit. “Havana”, …

Lexo më shumë