Ballina / Show Bizz (page 18)

Show Bizz

Rati e Mehdi Zena Lansojn Hitin e ri me titullë “Kam shtëpinë te pusi që lahet vetë”

Këngëtari i mirënjohur Rati është rikthyer sërish dhe këtë herë shumë më ndryshe se zakonisht. Ai, sapo ka publikuar bashkëpunimin me Mehdi Zenën. Kënga mban titullin “Kam shtëpinë te pusi që lahet vetë”. Rati vjen nën petkun e veshjeve tradicionale për të prezantuar një këngë me motive popullore. Dihet që …

Lexo më shumë
Loading...