Ballina / Show Bizz (page 2)

Show Bizz

Këngëtari nga Hasi që Braktis Londren për të vazhduar karrieren në Shqipëri !!

Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një shikim ‘vrastar’ dhe butësi në interpretim, shoqëruar nga një vokal prej një ylli të vërtet. Fatjon Brati quhet këngëtari i cili ka shkëlqyer në industrinë muzikore shqiptare, si një premtim serioz që i bëhet të ardhmes, duke i thënë se profesionalizmi do …

Lexo më shumë

DARD863 me “Flay High” po i “Ngrit” temperaturat në këto ditë të ftohta dimri (Foto-Video)

Pa dyshim që ky vit ishte shumë produktiv në industrin muzikore shqiptare. Një artist i cili spikati që me daljen e par publike është pa dyshim DARD863 . Shumë këngë, shumë hite të lansuar në një kohë shumë të shkurter i hapen artistit në fjal rrugen drejt tregut ndërkombëtar. “Fly …

Lexo më shumë

Këngët e suksesëshme të Berat Alili & Rexhije Fazliu (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive. Fal zerit shumë melankolil dhe te veqant Berat Alili ka terhequr vemendjen e publikut që ke paraqitjen e par publike. Dy këngët e publikuara nga artisti në fjal vinë në bashkpunim me këngëtaren shumë të talentuar Rexhije Fazliu dhe menjëher pas publikimit janë …

Lexo më shumë

Premierë: ““ah Dashni” “ Projekti i ri muzikor nga Besim Nuredini (Foto-Video)

Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me butësi në interpretim, shoqëruar nga një vokal prej një ylli të vërtet.Besim Nuredini quhet këngëtari i cili ka shkëlqyer në industrinë muzikore shqiptare, si një premtim serioz që i bëhet të ardhmes, duke i thënë se profesionalizmi do të jetë i pranishme si …

Lexo më shumë