Ballina / Show Bizz (page 20)

Show Bizz

Omer dhe Oran Shala , vëllëzerit më të kërkuar në Prizren për ahegjent dhe darsmat tuaj (Foto/Video)

Omer dhe Oran Shala , vëllëzerit më të kërkuar i Prizrenit për ahegjent dhe darsmat tuaj. Siç mund të vërehet në postimet e tij në rrjetet sociale pothuajse çdo natë performon në dasma dhe mbrëmje të ndryshme muzikore. Ka kohë që Vëllëzerit Shala janë aktivë në mbrëmje dhe dasma, por …

Lexo më shumë

Ardian Limanmera, këngëtari më i kërkuar në Kosovë për këtë sezonë 2019 (Foto/Video)

Ardian Limanmera është këngëtari më i kërkuar i Kosoves për sezonin 2019. Siç mund të vërehet në postimet e tij në rrjetet sociale pothuajse çdo natë performon në dasma dhe mbrëmje të ndryshme muzikore. Ka kohë që Ardiani është aktiv në mbrëmje dhe dasma, por sezonin 2018 siç duket thyen …

Lexo më shumë

Filmi “Heroi” shfaqet në 20 vjetorin e Epopesë së Jezercit ne Ferizaj

Filmi “Heroi” me skenar dhe regji të Luan Kryeziut do të shfaqet nesër në ora 20:00 në Teatrin e Qytetit të Ferizajt, “Adriana Abdullahu”. Filmi shfaqet në kuadër të 20 vjetorit të manifestimit “Epopeja e Jezercit”, që organizohet nga Komuna e Ferizajt në kujtim të luftës së UÇK-së.. Përveç këtij …

Lexo më shumë

Halil Kastrati i bene surpriz Behxhet Pacollit kete gje ne Kojshia Show (Foto+Video)

Halil Kastrati i bene surpriz Behxhet Pacollit kete gje ne Kojshia Show. Emisioni me i ndjekur ne vend Kojshia Show hap sezonin me dy mysafir: Halil Kastrati e Behxhet Pacolli,ku nder te tjerash Halil Kastrati i kishe pregatitur surpriz Behxhet Pacollit ja qka..! Linkun e gjeni me poshte../Zbulimi.com Ky portal …

Lexo më shumë