Ballina / Show Bizz (page 30)

Show Bizz

Rikthehet Dafina Zeqiri, performancë e madhe në Duplex të enjtën (Foto)

Dafina Zeqiri i është rikthyer skenës muzikore shqiptare për një seri koncertesh. Bukuroshja shqiptare do të performojë të enjtën në kryeqytet, në një nga klubet më të mëdha, në Duplex. Performanca e saj është konfirmuar edhe nga Duplex në rrjetet sociale. Duffye do të performojë bashkë me DJ Geek, që …

Lexo më shumë

Claudia Romani vjen festive, me të brendshme dhe provokuese në setin e realizuar në Miami (Foto)

Fotografitë e Claudia Romanit të realizuara për festat e fundvitit, janë shpërndarë në masë të madhe në internet. Modelja e bukur italiane i ka publikuar disa imazhe të nxehta që i ka realizuar në Miami të Floridës. (Foto: Instagram/Claudia_Romani) Në këto fotografi, atë e ka shoqëruar edhe bukuroshja tjetër, Melissa …

Lexo më shumë

Luana Vjollca me një tjetër paraqitje të jashtëzakonshme shfaq anën atraktive të saj (Foto)

Prezantuesja atraktive shqiptare, Luana Vjollca, edhe një herë ka rrëmbyer vëmendjen. Autorja dhe prezantuesja e emisionit “Shiko kush LUAN”, është siguruar edhe një herë që të rrëmbejë vëmendjen e mediave. Foto: Instagram.com/LuanaVjollca Bukuroshja është shfaqur në një fustan ngjyrë hiri të punuar nga disenjatorja kosovare, Blerina Kllokoqi Rugova. Foto: Instagram.com/LuanaVjollca …

Lexo më shumë

Pas rastit të paprecedentë të Florencit, rrëfehet Getinjo: Edhe unë e kam përjetuar tmerrin e burgjeve në Evropë (Foto)

Është ndarë nga jeta Florenc Beqiraj, shkodrani i cili qëndronte azil në Francë dhe përfundoi i masakruar në një nga burgjet e Marsejës. Atij dje iu hoqën aparaturat artificale, ngase mundësia për shërim total ishte komplet e pamundur! Për vdekjen e tij kanë reaguar shumë figura publike, të cilat e …

Lexo më shumë
Loading...