Ballina / Show Bizz (page 30)

Show Bizz

Shqiponja dy krerëshe në mes të Mauritiusit, kush është biznesmeni tetovar që kalon pushimet luksoze atje! (Foto)

Biznesmeni i njohur nga Tetova ka vendosur që ditët e ftohta të dimrit t’i kalojë duke u relaksuar në La Gaulette të Mauritiusit, një nga ishujt më luksoz dhe më tropikal që gjendet në juglindje të Afrikës. Nga postimet që shohim në profilin e tij, pamjet flasin të një parajse …

Lexo më shumë

Rita shkëlqen me dy veshje të ndryshme në evenimentin e modës në Paris (Foto)

Rita Ora njihet për dashurinë që ka ndaj modës, ndërsa në edicionin e kaluar ishte pjesë e America’s Next Top Model. Këngëtarja shqiptare vazhdimisht e ka dëshmuar se është e guximshme dhe rrallë gabon me zgjedhjet që i bën në veshje. (Rex/Shutterstock) Derisa vazhdon karrierën si këngëtare, 27-vjeçarja është shumë …

Lexo më shumë

Haarfee Mina dhe modelja e njohur gjermane Gina Lisa prezentojnë koleksionin më të ri Extensions

Haarfee Mina tashmë shumë e njohur në Zvicër e së fundi edhe në vendet fqinje me Zvicrën është profesionistja e vetme shqiptare që ofron 100% flokë extensions. Haarfee Mina si profesioniste ka thyer gjitha dyert e suksesit në këtë profesion falë përvojes 20 vjeçare dhe kualitetit që ju ofron klientëve …

Lexo më shumë