Ballina / Show Bizz (page 31)

Show Bizz

Artenisa Kola dhe Xhane Snalla marrin pjesë në “MISS ALL NATIONS 2018” në Kinë

Sot me datë 18 Janar 2018 në Shangai , do të mbahet eventi i bukurisë “MISS ALL NATIONS” 2018.  Shqipërinë  e përfaqeson bukuroshja nga Lezha,  Artenisa Kola dhe Republikën e Kosovës e përfaqeson Xhane Snalla. Menaxheri Shpejtim Zeneli, deklaroi se vajzat janë të përgaditura mirë për programin final sot. Për …

Lexo më shumë

Douglas akuzohet nga një punonjëse për………..

Akuza të shumëta në Hollywood drejtuar figurave publike së fundi ka tronditur kinematografinë amerikane duke drejtuar gishtin drejt Michael Douglas. Douglas është akuzuar nga një punonjëse e cila e kishte akuzuar atë se ka mastrubuar në prezencë të saj dhe ka folur fjalë të ndyta.  Por nuk është bërë e ditur …

Lexo më shumë

“Jumanji ” filmi i cili po then rekordin e shikueshmërisë

Entertainment Weekly  në një komunikatë për media  ka bërë të ditur se filmi ” Jumanji”  pritet të fitojë 27 milionë dollarë këtë fundjavë në kinematë amerikane dhe kanadeze, duke e bërë atë filmin më të shikuar.. Filmi ka arritur të grumbulloj 283.2 milionë dollarë në vend pas vetëm katër javëve …

Lexo më shumë