Ballina / Show Bizz (page 38)

Show Bizz

Shkëndije Mujaj provokon me gjoksin bombastik në Instastory

Provokuese si gjithmonë. Këngëtarja e njohur Shkëndije Mujaj është njëra ndër këngëtaret më të përfolura në mediet rozë, transmeton Gazeta Express. Shkëndija më shumë se për karrierën e saj është komentuar për format bombastike të cilat aspak nuk heziton t’i shfaq para të gjithë ndjekësve të saj. Ajo së fundmi …

Lexo më shumë

Bleona Qereti vazhdon të sjell imazhe të nxehta, kësaj radhe me sutjene të tejdukshme (Foto, +18)

Ajo kishte paralajmëruar se do të sjell imazhe të ndryshme gjatë muajit Dhjetor. Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare, Bleona Qereti, e cila po shokon me fotografitë që po publikon në rrjetet sociale. Në fakt, bëhet fjalë për serinë e pozave restrospektive që ka vendosur t’i risjell çdo ditë dhe deri …

Lexo më shumë
Loading...