Ballina / Show Bizz (page 39)

Show Bizz

Rikthim i fuqishëm i Ardit Bexhetit, për fundvit projekt 30 minutësh

Është duke përfunduar një megaprojekt i cili pritet të pëlqehet jashtëzakonisht shumë nga publiku pasiqë bëhet fjalë për një përpunim hitesh këngë të cilat ai i ka kënduar më herët, ndërkohë që Ardit Bexheti rikthehet me një megaprojekt nën kujdesin e Avni Qahilit dhe Adis Ismailit (Choco production). Projekti do …

Lexo më shumë

Nicki Minaj shfaq krejtësisht gjoksin në revistën “Paper” (Foto, +18)

Raperja amerikane Nicki Minaj publikoi fotografitë e prapa skenave gjatë realizimit të kopertinës për revistën “Paper”. Pasi u shfaq në faqen e parë të revistës “Paper”, dhe të gjithë e quajtën kopertinën e saj si erotike e butë, këngëtarja e ndau atë me fansat në rrjetet sociale. Nicki Minaj (Getty Images) …

Lexo më shumë
Loading...