Ballina / Show Bizz (page 40)

Show Bizz

E veshur transparente, Morena vë në pah linjat dhe tatuazhet e shumta (Foto)

Këngëtarja dhe modelja, Morena Taraku, shquhet për format e saj fizike. Ajo shfaqet gjithnjë provokuese në paraqitjet e saj, qoftë në klipe apo rrjetet sociale. Morena numëron me mijëra ndjekës në Instagram, rrjet social ky në të cilin është thuajse çdo ditë aktive. Së fundmi, Taraku ka publikuar një fotografi …

Lexo më shumë

” Shumë zhurmë për asgjë” vepra e Shekspirit mbrëmë u dha premierë në Shtime

Mbrëmë u dha premiera e shfaqjes “Shumë zhurmë për asgjë” një komedi e cila  magjepsi skenën dhe publikun  me koncept regjisorjal nga  Fata Hyseni,  nga studentja e Fakultetit të Arteve të Bukura në Prishtinë. Si rrallë më parë shfaqja arriti të tërheqë vëmendjen e publikut nga teatri. Një vepër që …

Lexo më shumë
Loading...