Ballina / Show Bizz (page 41)

Show Bizz

Odesa Memaci sezacioni i modës që është vetëm katër vjeç

Bukuroshja katër vjeçare Odesa Memaci është aktualizuar shumë kudo. Ajo është imazhi i shumë brendeve dhe gjithashtu blogere e njohur dhe mjaftë e ndjekur. Me një menaxhim profesional, me stilin e admirueshëm dhe fotot profesionale, vogëlushja është shndërruar në senzacion në senzacion në Gjermani, por edhe në shumë vende të …

Lexo më shumë
Loading...