Ballina / Show Bizz (page 42)

Show Bizz

Dashurie Bilaj triumfon në ‘Miss Supermodel Internacional Kosova’

Një bionde superseksi, një femër që synon karierë të jashtëzakonshme është pikërisht vajza shqiptare Dashurie Bilaj e cila tashmë mbi kokë mban shumë kurora si më e bukura shqiptare në shumë evenimente të rëndësishme të bukurisë. Një nga kurorat e fundit është dhe ajo e “Miss Supermodel Internacional Kosova’, një …

Lexo më shumë

Rita Ora vjen ‘e nxehtë’ në imazhet e reja, shfaqet provokuese në të zezë (Foto)

Këngëtarja Rita Ora vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Kënga e saj më e fundit “Anywhere” është pa diskutim një prej këngëve më hit të momentit, ndërsa Rita ka paralajmëruar se brenda muajve të ardhshëm do të sjellë edhe projekte të reja. Ajo vazhdon gjithashtu të jetë mjaft aktive …

Lexo më shumë

Aktori Kreshnik Ibrahimi vazhdon suksesin me komedinë `Gurbetqari` edhe në qytetet zvicerane

Nesër Zyrihu do jetë qyteti i rradhës ku aktori i njohur Kreshnik Ibrahimi do të zbarkojë për të shfaqur stand up komedinë Gurbetqari. Me këtë rast pritet një pjesëmarje e madhe e bashkëatdhetarëve shqiptarë që jetojnë në Zvicër. Shfaqja e aktorit të njohur do të mbahet në sallën e restaurantit …

Lexo më shumë

“Dashnia e Shpirtit” super hiti i ri nga Shemsedin Jetaj

Këngen që solli këngëtari nga diaspora Shemsedin Jetaj (Dini) “Dashnia e Shpirtit” për vitin e ri në Vizioni&Libonia duket se është pëlqyer mjaft nga publiku. Pas lansimit në Youtube kënga është vërshuar nga klikimet e komentet pozitive. “Dashnia e shpirtit” është e shkruar nga vetë këngëtari ndërsa për muzikën është …

Lexo më shumë
Loading...