Ballina / Show Bizz (page 42)

Show Bizz

Donatella Buccino, bukuroshja e popullarizuar italiane (Foto)

Donatella Buccino është një fotomodele nga Italia dhe një prej personaliteteve të popullarizuara në Instagram. Atë e ndjekin mbi 512 njerëz në rrjetin e njohur social, ku publikon vazhdimisht imazhe të fizikut të saj mbresëlënës. (Foto: Instagram/DonatellaBuccino) 25-vjeçarja është motra e vogël e Cristina Buccinos, e cila është modele e …

Lexo më shumë
Loading...