Ballina / Show Bizz (page 50)

Show Bizz

Intervistë eskluzive: Ylli i kinematografisë të Hollywood-it Mark Wahlberg flet për MegaPress

Mark Robert Michael Wahlberg është aktor, prodhues, biznesmen, ish-model, repper dhe kompozitor amerikan. Wahlberg ishte i njohur me emrin e tij të skenës Marky Mark në karrierën e tij të hershme si i pari  për grupin Marky Mark dhe grupin Funky Bunch, ku ka lansuar albumet “Muzikë për Popullin” dhe …

Lexo më shumë

Mili Sallauka i shumëpëlqyer nga publiku me klipin e ri “Bukuri Shqiptare” (Video)

“Bukuri shqiptare” titullohet videoklipi i sapo publikuar i artistit nga Prizreni, Mili Sallauka. Kënga është kompozuar dhe orkestruar nga mjeshtri Joniad Banushi, ndërsa teksti u punua nga M. Sh. Në këtë projekt Mili vjen në bashkëpunim me producentin e madh Dashnor Asllani dhe produksionin “Insidemedia”, puna e të cilëve ka …

Lexo më shumë

Një këngë dashurie publikohet nga Gasper Nrecaj, këngëtari nuk din të ndalet (Video)

“Fola Fola”, vjen me videoklip të realizuar profesionalisht nga produksioni “MProduction”. Fjala është për Gasper Nrecaj, i cili ka disa ditë që ka lansuar videoklipin e këngës me titull “Fola fola”. Se projekti ka premisat e hitit, e dëshmon lista e bashkëpunëtorëve. Nrecaj ka vendosur të jetë më prezent me …

Lexo më shumë