Ballina / Show Bizz (page 60)

Show Bizz

Xhesika publikon fotografi e zhveshur nga dhoma e hotelit ku kaloi natën (Foto, +18)

Këngëtarja Xhesika Ndoj vazhdon të jetë shumë e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo publikon shpesh fotografi nga jeta e saj e përditshme, gjersa në të shumtën e rasteve shquhet për imazhet provokuese. Këtë herë, ajo ka publikuar një fotografi mjaft provokuese, e cila e shfaq atë të zhveshur në shtrat. …

Lexo më shumë

Beniada Nishani nuk beson se ish-presidenti shqiptar ta ketë kritikuar për imazhet lakuriq (Foto, +18)

Modelja Beniada Nishani, mbesa e shumëpërfolur e ish-presidentit Bujar Nishani, ishte dje e ftuar në emisionin “Top Show” në “Top Channel”. Deniada foli rreth karrierës së saj dhe fotove nudo të realizuara për revistën e njohur “Play Boy”. Por, bukuroshja ka treguar se si i ka mundur të reagojë ish-presidenti …

Lexo më shumë
Loading...