Ballina / Show Bizz (page 67)

Show Bizz

Yjet që i refuzuan disa prej roleve më të mëdha të Hollywoodit (Foto)

Shumë aktorë hollivudianë kanë refuzuar role, të cilët më pas kanë rezultuar jashtëzakonisht të suksesshëm.  Telegrafi jua sjell më poshtë yjet që i kanë refuzuar rolet që do t’i bënin shumë të pasur dhe akoma më të famshëm. Jack Nicholson dhe “Godfather” Veterani i Hollywoodit ka rrëfyer se kishte refuzuar …

Lexo më shumë
Loading...