Ballina / Show Bizz (page 7)

Show Bizz

Ibrahim Kasami E Ka Gati Albumin “Fustani Me Ngjyra” Që Vjen Me Shumë Hite

Këngëtari i famshëm Ibrahim Kasami po rikthehet këtë verë me albumin muzikor me titull “Fustani me ngjyra”, një projekt që do ti jep edhe më shumë gjallëri stinës së nxehtë. Kasami, njihet për zërin, atmosferen impozante që krijon në dasma dhe për një mori projektesh shumë të pëlqyera nga publiku. …

Lexo më shumë