Ballina / Show Bizz (page 70)

Show Bizz

Avionë privatë, Lamborghini, dhe shampanjë gjigante! Këta janë ‘Mbretërit e Instagramit’ (FOTO)

Fëmijët e pasur nga mbarë bota postojnë vazhdimisht foto ku mburren rreth pasurisë marramendëse që kanë trashëguar. Por tani duket se edhe prindërit e pasur janë duke kërkuar të tërheqin vëmendjen me llogaritë e tyre në Instagram. Një faqe duket se ka filluar të koleksionojë të gjitha fotot nga jeta …

Lexo më shumë