Ballina / Show Bizz (page 76)

Show Bizz

QKK e Shqipërisë shpalli 15 projektet fituese për këtë vit

Kësisoj, pas kryerjes së procedurave Këshilli i Miratimit të Projekteve vendosi t’i propozojë Kryetarit të Qendrës Kombëtare të Kinematografisë financimin e këtyre projekteve kinematografike… Këshilli Miratues i Projekteve të filmit artistik dhe dokumentar, u mblodh sot, më datë 29 qershor, për të shqyrtuar projektet kinematografike për filma të kategorisë Indipendent …

Lexo më shumë

PREMIERË: Visar Peja sjell hitin veror “Vajzat janë lulet e jetës” (VIDEO)

Këngëtari i njohur Visar Peja, tashmë e ka publikuar këngën e tij më të re të titulluar “Vajzat janë lulet e jetës”. Kjo këngë është realizuar me tekst të Ramazan Çekës, orkestrim nga Jeton Haxhia  ndërsa muzikën e bërë nga Shkëlqim Rraci, shkruan MegaPress.AL Këtë këngë Visar Peja e ka …

Lexo më shumë
Loading...