Ballina / Show Bizz (page 77)

Show Bizz

Premierë: ‘Lule Molle’ një projekt krejt ndryshe nga Albion Rexhaj (Video)

Pas një numëri të konsiderueshëm të këngëve dhe klipeve, këngëtari Albion Rexhaj sapo ka lansuar klipin e ri. Fjala është për projektin muzikor ‘Lule Molle’ që është prodhim i Hekuran Krasniqit pasi ai ka bërë muzikën dhe orkestrimin kurse tekstin e ka shkruar Dan Kasumi. Kënga është finalizuar edhe me …

Lexo më shumë
Loading...