Ballina / Show Bizz (page 79)

Show Bizz

Nipi i Enver Hoxhës dënohet me 10 vite burg, shikoni çfarë bën bashkëshortja e tij (Foto)

Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë vendimin ditën e sotme dënimin për nipin e Enver Hoxhës, i akuzuar për lidhje me laboratorin e drogës në ‘Xibrakë’ të Elbasanit. Ermal Hoxha është dënuar me 10 vite burg. Ndërkohë Ermali është i martuar me këngëtaren dhe sipërmarrsen Rezarta Shkurta. Por vetëm …

Lexo më shumë
Loading...