Ballina / Show Bizz (page 80)

Show Bizz

Stresi puthje të nxehta me brunen atraktive, zbulohet identiteti i saj (Foto/Video)

Stresi tërheq sërish vëmendjen, kapet mat në puthje me brunen seksi… Stresi është një nga këngëtarët që merr më së shumti vëmendje, herë për arrestimet dhe përfundimet në komisariat, herë për këngët e tij dhe herë për femrat me të cilat shihet në krah. Shumë këngë të tijat janë hite …

Lexo më shumë

QKK e Shqipërisë shpalli 15 projektet fituese për këtë vit

Kësisoj, pas kryerjes së procedurave Këshilli i Miratimit të Projekteve vendosi t’i propozojë Kryetarit të Qendrës Kombëtare të Kinematografisë financimin e këtyre projekteve kinematografike… Këshilli Miratues i Projekteve të filmit artistik dhe dokumentar, u mblodh sot, më datë 29 qershor, për të shqyrtuar projektet kinematografike për filma të kategorisë Indipendent …

Lexo më shumë