Ballina / Show Bizz (page 81)

Show Bizz

PREMIERË: Visar Peja sjell hitin veror “Vajzat janë lulet e jetës” (VIDEO)

Këngëtari i njohur Visar Peja, tashmë e ka publikuar këngën e tij më të re të titulluar “Vajzat janë lulet e jetës”. Kjo këngë është realizuar me tekst të Ramazan Çekës, orkestrim nga Jeton Haxhia  ndërsa muzikën e bërë nga Shkëlqim Rraci, shkruan MegaPress.AL Këtë këngë Visar Peja e ka …

Lexo më shumë

I dashuri misterioz i Rihannas është nga Arabia Saudite dhe është tejet i pasur (Foto)

I dashuri sekret i Rihannas është një nga biznesmenët më të pasur i quajtur Hassan Jameel i cili llogaritet si një prej shokëve më të mirë të supermodeles Naomi Campbell.  Mediat angleze raportojnë se lidhja mes Hassan, familja saudite e të cilit posedon të drejtat e përfaqësisë së markës së …

Lexo më shumë

Përgjigja epike e Xhensilës kur e pyesin për humoristin më të mirë (Video)

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ishte e ftuar në emisionin Mirage, rubrikën ‘Kë zgjedh’. Xhensila zgjodhi mes emrave të ndryshëm, duke dhënë arsye për secilën zgjedhje që bënte. Ajo kishte për detyrë të zgjedhte edhe aktorin më të mirë mes partnerit të saj Bes Kallaku dhe Ermal Mamaqit. Përgjigja e Xhensilës lidhur …

Lexo më shumë