Ballina / Show Bizz / Po Flitet

Po Flitet

Aktivistja Nertila, perzgjidhet per Shqiperine ne takim global, merr edhe Kosoven me vete

Lissus Tilka, artistja por sot e identifikuar fort me tagrin e aktivistes, eshte nisur drejte Brukselit per te qene pjese e nje konference nderkombetare te Sigurise se shteteve.Ajo ka studiuar disa vite Diplomaci e vijon studimet per Drejtesi, dhe kjo i sherben sigurisht karrieres se saj.Por ajo cka e ben …

Lexo më shumë