Yjet

Rita Ora mer pjesë në trilogjinë erotike “Fifty Shades Freed” (Foto)

Trilogjia erotike  e filmit “Fifty Shades Freed” ka kaluar shifrën prej 300 milionë dollarësh përfitime, ndërsa 1.25 miliard dollarë janë mbledhur gjithësej për tri pjesët . Në rolet kryesore të cilë luajn  Dakota Johnson dhe Jamie Dornan. Për epizodi i  tretë të këtij filmi është shpenzuar buxhet prej 55 milionë dollarësh. …

Lexo më shumë

Aktori nga Hollywood- i Morgan Freeman thërret ezanin

Morgan Freeman, ylli i shumë filmave nga të gjitha zhandret, gjatë një vizite në një xhami i cili kishte shkuar në xhirimeve të dokumentarit “History of God” (“Historia e Zotit”) për National Geographic,pranoj se thirrja e ezanit është një ndër thirrjet më të bukura në botë. Madje ai u interesua më …

Lexo më shumë

Rita shkëlqen me dy veshje të ndryshme në evenimentin e modës në Paris (Foto)

Rita Ora njihet për dashurinë që ka ndaj modës, ndërsa në edicionin e kaluar ishte pjesë e America’s Next Top Model. Këngëtarja shqiptare vazhdimisht e ka dëshmuar se është e guximshme dhe rrallë gabon me zgjedhjet që i bën në veshje. (Rex/Shutterstock) Derisa vazhdon karrierën si këngëtare, 27-vjeçarja është shumë …

Lexo më shumë

Artenisa Kola dhe Xhane Snalla marrin pjesë në “MISS ALL NATIONS 2018” në Kinë

Sot me datë 18 Janar 2018 në Shangai , do të mbahet eventi i bukurisë “MISS ALL NATIONS” 2018.  Shqipërinë  e përfaqeson bukuroshja nga Lezha,  Artenisa Kola dhe Republikën e Kosovës e përfaqeson Xhane Snalla. Menaxheri Shpejtim Zeneli, deklaroi se vajzat janë të përgaditura mirë për programin final sot. Për …

Lexo më shumë

Douglas akuzohet nga një punonjëse për………..

Akuza të shumëta në Hollywood drejtuar figurave publike së fundi ka tronditur kinematografinë amerikane duke drejtuar gishtin drejt Michael Douglas. Douglas është akuzuar nga një punonjëse e cila e kishte akuzuar atë se ka mastrubuar në prezencë të saj dhe ka folur fjalë të ndyta.  Por nuk është bërë e ditur …

Lexo më shumë