Ballina / Show Bizz / Yjet (page 2)

Yjet

“Jumanji ” filmi i cili po then rekordin e shikueshmërisë

Entertainment Weekly  në një komunikatë për media  ka bërë të ditur se filmi ” Jumanji”  pritet të fitojë 27 milionë dollarë këtë fundjavë në kinematë amerikane dhe kanadeze, duke e bërë atë filmin më të shikuar.. Filmi ka arritur të grumbulloj 283.2 milionë dollarë në vend pas vetëm katër javëve …

Lexo më shumë

Vite më parë mori një plumb në kokë, Tatlises: Po eci, po shëtiti, çfarë mund të kërkoj më tepër prej Zotit

Ibrahim Tatlises është një ndër këngëtaret më të mëdhenj të shtetit turk. Ai pothuajse në çdo cep të globit ka dashamirës, ashtu sikurse edhe në Kosovë. Këngëtari vite më parë ishte cak i atentati që për fat nuk i mori jetën 65-vjeçarit, ku një plumb e goditi në krahun e …

Lexo më shumë

Claudia Romani vjen festive, me të brendshme dhe provokuese në setin e realizuar në Miami (Foto)

Fotografitë e Claudia Romanit të realizuara për festat e fundvitit, janë shpërndarë në masë të madhe në internet. Modelja e bukur italiane i ka publikuar disa imazhe të nxehta që i ka realizuar në Miami të Floridës. (Foto: Instagram/Claudia_Romani) Në këto fotografi, atë e ka shoqëruar edhe bukuroshja tjetër, Melissa …

Lexo më shumë
Loading...