Ballina / Show Bizz / Yjet (page 3)

Yjet

Bleona Qereti vazhdon të sjell imazhe të nxehta, kësaj radhe me sutjene të tejdukshme (Foto, +18)

Ajo kishte paralajmëruar se do të sjell imazhe të ndryshme gjatë muajit Dhjetor. Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare, Bleona Qereti, e cila po shokon me fotografitë që po publikon në rrjetet sociale. Në fakt, bëhet fjalë për serinë e pozave restrospektive që ka vendosur t’i risjell çdo ditë dhe deri …

Lexo më shumë

Nicki Minaj shfaq krejtësisht gjoksin në revistën “Paper” (Foto, +18)

Raperja amerikane Nicki Minaj publikoi fotografitë e prapa skenave gjatë realizimit të kopertinës për revistën “Paper”. Pasi u shfaq në faqen e parë të revistës “Paper”, dhe të gjithë e quajtën kopertinën e saj si erotike e butë, këngëtarja e ndau atë me fansat në rrjetet sociale. Nicki Minaj (Getty Images) …

Lexo më shumë
Loading...