Ballina / Show Bizz / Yjet (page 4)

Yjet

Donatella Buccino, bukuroshja e popullarizuar italiane (Foto)

Donatella Buccino është një fotomodele nga Italia dhe një prej personaliteteve të popullarizuara në Instagram. Atë e ndjekin mbi 512 njerëz në rrjetin e njohur social, ku publikon vazhdimisht imazhe të fizikut të saj mbresëlënës. (Foto: Instagram/DonatellaBuccino) 25-vjeçarja është motra e vogël e Cristina Buccinos, e cila është modele e …

Lexo më shumë

Rita Ora vjen ‘e nxehtë’ në imazhet e reja, shfaqet provokuese në të zezë (Foto)

Këngëtarja Rita Ora vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Kënga e saj më e fundit “Anywhere” është pa diskutim një prej këngëve më hit të momentit, ndërsa Rita ka paralajmëruar se brenda muajve të ardhshëm do të sjellë edhe projekte të reja. Ajo vazhdon gjithashtu të jetë mjaft aktive …

Lexo më shumë

‘Isha gati të vdisja për t’u dukur si një barbie’: Modelja planifikon më shumë kirurgji plastike në trup edhe pse rrezikon jetën (Foto)

Amanda Ahola thotë se ajo s’do të ndalojë për asgjë në botë që të arrijë “përsosjen plastike” dhe ka shpenzuar 19,000 funte në operacione të shumëfishta. Modelja 21 vjeçare e cila pothuajse vdiq për t’u dukur si një kukull barbie ka premtuar se do të vazhdojë me operacione ekstreme derisa …

Lexo më shumë
Loading...