Ballina / Show Bizz / Yjet (page 5)

Yjet

20 fotografitë unike të historisë të cilat nuk i keni parë me parë

Disa fotografi të çuditshme nga e kaluara,  të cilat mund tua paraqesin historinë nga një perspektivë tjeter. Disa nga këto fotografi mund të ju ndihmojnë që ta imagjinoni më mirë të kaluarën sesa një libër apo një film. Përmes këtyre fotografive ju mund të krijoni vetë pamjet se si mund …

Lexo më shumë

17 gabimet e filmave të cilat ndoshta nuk i keni vërejtur!

Njerëzit të cilët janë të çmendur pas filmave i kanë vërejtur këto gabime nëpër filmat e mëdhenj të cilët më së shumti i duam! Disa nga gabimet janë në kostume, skenografi, levizje të aktorëve ndërsa disa të tjera janë gabime nga pjesa e jashtme e skenave të cilat shihen në …

Lexo më shumë

Beniada Nishani nuk beson se ish-presidenti shqiptar ta ketë kritikuar për imazhet lakuriq (Foto, +18)

Modelja Beniada Nishani, mbesa e shumëpërfolur e ish-presidentit Bujar Nishani, ishte dje e ftuar në emisionin “Top Show” në “Top Channel”. Deniada foli rreth karrierës së saj dhe fotove nudo të realizuara për revistën e njohur “Play Boy”. Por, bukuroshja ka treguar se si i ka mundur të reagojë ish-presidenti …

Lexo më shumë
Loading...