Ballina / Show Bizz / Yjet (page 8)

Yjet

Përgjigja epike e Xhensilës kur e pyesin për humoristin më të mirë (Video)

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ishte e ftuar në emisionin Mirage, rubrikën ‘Kë zgjedh’. Xhensila zgjodhi mes emrave të ndryshëm, duke dhënë arsye për secilën zgjedhje që bënte. Ajo kishte për detyrë të zgjedhte edhe aktorin më të mirë mes partnerit të saj Bes Kallaku dhe Ermal Mamaqit. Përgjigja e Xhensilës lidhur …

Lexo më shumë
Loading...