Ballina / Sport

Sport

Albin Tahiri do ta përfaqësoj Kosovën në Lojrat Olimpike në Pyeongchang 2018

Albin Tahiri shqiptari i cili do ta përfaqësoj Kosovën në Lojrat Olimpike në Pyeongchang 2018 të Koresë së Jugut, Presidenti i Kosovës z. Hashim Thaçi e quan edhe një fitore tjetër për 10 vjetorin e pavarësisë. Pjesëmarrja e Kosovës në Pyeongchang 2018 është një jetësim i ëndrrës së shumë gjeneratave të sportistëve …

Lexo më shumë

Neymar do të transferohet në PSG dhe do të paguhet…..

Kammpioni Evropjan Real Madrid është duke kaluar në një krizë të thell. Ata veren që do të vie pritet ta transferojnë sulmuesit brazilian të PSG-së, Neymar Jr. Reali pritet të paguajë 300 milionë euro PSG-së, ndërsa Neymar do të përfitojë nga 50 milionë euro në sezon, duke u bërë lojtari më i paguar në histori. Ndërsa të gjithë po kan …

Lexo më shumë