Ballina / Video

Video

Rama miqësor me Kryeministrat e Ballkanit Perendimor por me delegacioni e Kosovës…( Video)

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka postuar në Facebook një video mbërritja e delegacioneve në takimin informal me Kryeministrat e Ballkanit Perëndimor. Rama u tregu zemër gjër gjatë pritjes me të gjithë, madje edhe me delegacionin serb. Por nuk ishte i njejt edhe me delegacionin e Republikes së Kosovës, ku …

Lexo më shumë

Neymar arsyeton transferimin e tij prej 198 milion duke shenuar gol spektakulare ( Video )

Pas përfundimit të lëvizjes së tij prej 198million në Paris Saint-Germain, ka pasur shumë parashikime për debutimin në shtëpi të Neymar dhe ai me siguri nuk gaboi kundër Toulouse  këtë të dielë. Futbollisti brazilian bëri tri gola në dy paraqitje për klubin e tij të ri pas mbërritjes së tij …

Lexo më shumë
Loading...