Ballina / Show Bizz / Ceni Hollywood beson në fitoren e Robin Krasniqit
Loading...

Ceni Hollywood beson në fitoren e Robin Krasniqit

Gjithmonë janë parë bashkë por ditëve të fundit i shohim cdo ditë e gati 24 orë bashkë, por duket se janë miq mjaft të mirë. Po flasim për personazhin Ceni Hollywood dhe boksierin e njohur Robin Krasniqi, ku ai do ta shoqërojë boksierin edhe në meqin që ka më 3 shkurt kundër Polakut ne Frankfurt. Madje mësojmë se Ceni beson në fitoren e Haxhi Krasniqit, dhe e sheh se së bashku me të do të kthehen me rripin e fitores. Edhe ne urojmë dhe shpresojmë që do të jetë fitimtar boksieri i famshëm shqiptar.

Shikoni gjithashtu

Premierë: “Hajde se u plaka” projekti i ri muzikor nga Romeo Imeraj (Foto-Video)

Pas shumë projekteve të sukseseshme Romeo Imeraj rikthehet fuqishem me nje super projekt. Plot ritem …

Loading...