Ballina / Show Bizz / “Çiki Çiki” nga Driton Jakaj hiti që do tiu lëviz nga vendi
Loading...

“Çiki Çiki” nga Driton Jakaj hiti që do tiu lëviz nga vendi

Driton Jakaj është këngëtari i një numri të madh këngësh, një pjesë prej të cilave projekte shumë të pëlqyera nga publiku.
Jakaj, ndër vite ka prezantuar këngë folklorike, popullore e zbavitëse, duke e dëshmuar që është këngëtar i të gjitha zhanreve.
Ylli i muzikës, sapo është rikthyer sërish dhe këtë herë me një produksion shumë ekskluziv, një këngë ritmike të punuar në studion e Alban Futrunes, me tekst të Armand Trebickes dhe videoklip të realizuar nga produksioni “Tik Tak Video”.
Kënga që po e ri-sjell këngëtarin pranë publikut, titullihet “Çiki Çiki” dhe siç mund të shihet videoklipi është mjaftë ekzotik.
“Çiki Çiki” nga këngëtari kosovar Driton Jakaj, është nga ato këngë që të lëviz nga vendi dhe të bënë të vallëzosh.
Ndiqeni “Çiki Çiki” nga Driton Jakaj.

Shikoni gjithashtu

Premierë: “Hajde se u plaka” projekti i ri muzikor nga Romeo Imeraj (Foto-Video)

Pas shumë projekteve të sukseseshme Romeo Imeraj rikthehet fuqishem me nje super projekt. Plot ritem …

Loading...