Ballina / Show Bizz / Muzike / Cila është e vërteta e kontratës ndërkombëtare të Aida Docit! (Video)
Loading...

Cila është e vërteta e kontratës ndërkombëtare të Aida Docit! (Video)

Aida Doci aktualisht është tejet e diskutuar për një kontratë dhe bashkëpunime ndërkombëtare.

Më tepër rreth kësaj ajo ka treguar në Elite Show ku ka rrëfyer si ka nisur e gjitha kjo.

Ishin produksioni i njohur ndërkombëtar ata që kërkuan Aidën për të bashkëpunuar.

Por si do të vijoj e gjitha kjo duke pasur parasysh zhanrin që këndon Doçi mund ta kuptoni në këtë video.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Haxhi Dauti këngëtari që i rezistoi suksesit me dekada (Foto-Video)

Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një shikim ‘vrastar’ dhe butësi në interpretim, shoqëruar …

Loading...