Ballina / Show Bizz / City Vera projekti me i ri nga Leonard Alija X Jaykes FOTO-VIDEO
Loading...

City Vera projekti me i ri nga Leonard Alija X Jaykes FOTO-VIDEO

Jay Kes është artisti shqiptar që kohën e fundit ka shkelqyer në industrin muzikore shqiptare. Gjitha këngët sapo i publikon shëndrrohen në Hite . Kënga e re e sapo publikuar mban titullin “City Vera” dhe vjen në bashkpunim me Leonard Alijaj. Kënga premieren ekskluzive e ka pasur në kanalin më të madhë shqiptar në youtube , në ArkivaShqip kanal ky me mbi 3 miljon subscribe. Përndryshe Jay Kes shumë shpejt do e hapë një studio ku do ju japë mundesin artistave të ri që deshirojn të integrohen në industrin muzikore. Istogu është qyteti ku Artisti në fjal do të investoi dhe shumë shpejt do jete një dritare e re për artistat e ri.https://www.youtube.com/watch?v=Y0wL_Aj7vMQ&feature=youtu.be&fbclid=IwAR22O3QBsW9rbzuS4er0TMxTEs09UVk123Qk46Yxmy0OTK9F8_jDgCPk-40

Shikoni gjithashtu

Këngët e suksesëshme të Berat Alili & Rexhije Fazliu (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive. Fal zerit shumë melankolil dhe te veqant Berat …

Loading...