Ballina / Show Bizz / Coming Soon – Aloras do shkaktoi Termet ne industin muzikore Shqiptare FOTO-VIDEO
Loading...

Coming Soon – Aloras do shkaktoi Termet ne industin muzikore Shqiptare FOTO-VIDEO

I preku majat e suksesit fal jetes luksoze, skandalve seksuale dhe duateve me kengetar te famshem.
Kete here Alores ka paralajmrar nje super projekt , Madje ky eshte dhe nej nder projektet me te kushtushme te kengetarit.
A do jete Hitit i ketyre muajve kenga MAMAYE presim dhe e shikojme ne diten e promovimit.

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …