Ballina / Show Bizz / Coming Soon – MARIN është termeti që së shpejti do godas industrin muzikore Shqiptre FOTO-VIDEO
Loading...

Coming Soon – MARIN është termeti që së shpejti do godas industrin muzikore Shqiptre FOTO-VIDEO

Maringleni Malaj është djaloshi 19 vjeçar i cili
karrieren muzikore e ka nisur me emrin TnT dhe Grupin “KOG” i formuar nga Maringleni dhe shoket e ti që në moshë të vogel grup i cili ekziston akoma .I kontaktuar nga portali VipStar.info Marini shprehet që isha une ai që mund të tregoja se si jetonim mendova te ndryshoja nofken por asnjëhere qëllimin, mendova se muzika ime ishte arma me e mire të shprehja jeten qe unë edhe rrethi im jetonte dhe vazhdon të jetojë.

Në moshën 16 vjeqare kam marre pjesë në Shkodra Fest dhe kamë marrë 2 cmime “The Best New Artist” dhe “Best HipHop” po ashtu pjesmarrës në “Prizreni Music Fest” duke marrë cmimin “Best Performance” . Kënga e fundit nga Marini mban titullin GUCCI dhe është nder kenget më të ndërgjuara të momentit

Shikoni gjithashtu

Behare Maksutaj shqiptarja më e bukur që e keni parë

Shumë media po shkruajnë për një bukuroshe shqiptare që jeton në Zvicër dhe që po …

Loading...