Ballina / Uncategorized / Coming Soon “ Nuk e Di” nga ZONI
Loading...

Coming Soon “ Nuk e Di” nga ZONI

Nuk e Di është një projekt i cili pret shumë shpejt të marri driten e gjelbert për publikim. Zoni është artisti që fal talentit të ti ka arritur shpejt të krijoj bazën e fansave.”Nuk e di” është projekti i dyt nga artisti në fjal dhe do publikohet neser 30.08.2019

Shikoni gjithashtu

A është kjo vajza më e bukur në botë Antonela Hasani (Foto)

E bukur, seksi dhe mjafte e ndjekur kjo ështe Bukuroshja Shqiptare Antonela Hasani nga Shkodra …

Loading...