Ballina / Show Bizz / Coming Soon “Ty tkom dasht” Projekti i ri muzikor nga Metiz (Foto-Video)
Loading...

Coming Soon “Ty tkom dasht” Projekti i ri muzikor nga Metiz (Foto-Video)
Metiz nuk është emer i ri në industrin muzikore shqiptare. Edhe pse jeton dhe vepron në Norvegji këngët e ti në gjuhën shqipe kan kapur shifra te larta klikimesh në youtube. Metiz për fansat e ti ka paralajmriar që shumë shpejt vjen projekti i ri muzikor , ky projekt është në bashkpunim me nipin e Metiz. Teksti i këngës është shqip holandish dhe besohet që nuk do jet Hit vetem ne trojet shqiptare por dhe në Europe.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Avokati Bledar Gashi – Nuk ka as një provë që klienti im Gazmend Halilaj të dënohet!

Unë si avokat mbrojtës i kolegut tim z. Gazmend Halilaj ku unë jam avokat  së …

Loading...