Ballina / Sport / Coutinho dorëzohet, pranon se do të qëndrojë tek Liverpool
Loading...

Coutinho dorëzohet, pranon se do të qëndrojë tek Liverpool

Philippe Coutinho është i vetëdijshëm që ai nuk do të bashkohet me Barcelonën këtë verë.

Braziliani dëshiron që Liverpool të pajtohet me lëvizjen e tij në Barcelonë verën e ardhshme. Nëse ai qëndron në Anfield këtë sezon.

Braziliani do t’i lërë mënjanë debatet me Jurgen Klopp dhe Liverpoolin, duke mbetur një lojtarë plotësisht i angazhuar me skuadrën, përcjell Albeu.com.

Coutinhos i është dhënë një garanci që ai do mund të udhëtojë për në Camp Nou pas 12 muajsh. /albeu.com/

Shikoni gjithashtu

Supertalenti nga Bishtazhini, Toni Domgjoni përkrah rininë e vendlindjes

Toni Domgjoni nga Bishtazhini (Gjakovë) është një ndër talentët më mirë në Zvicër dhe është …

Loading...