Ballina / Show Bizz / Muzike / Cris Brown dhuron 50 mijë dollar
Loading...

Cris Brown dhuron 50 mijë dollar

Reperi i njohur Cris Brown i cili shpesh herë është përfolur për lidhjen e tij me Rihanen e disa herë e kishte sulmuar atë .

Së fundmi ka bërë një gjest human për nxënësit në Gjeorgji, duke dhuruar  50 mijë dollar, që nxënësit t`i kalojnë “ Krishlindjet” sa më mirë , kan raportuar mediat gjorgjiane.

Brown gjithashtu ka mbajtur edhe një koncert, duke krijuar atmosferë inpozante për  adhuruesit e tij. Brown për herë të parë në prezencen e tyre i këndoj 12 këngë të reja.

Cris Brown ju premtoj se nuk do të ndalet duke ju ndihmuar njerëzve në nevojë.

/MegaPress.al/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Haxhi Dauti këngëtari që i rezistoi suksesit me dekada (Foto-Video)

Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një shikim ‘vrastar’ dhe butësi në interpretim, shoqëruar …

Loading...