Ballina / Show Bizz / Dafina së shpejti me një super këngë (Foto)
Loading...

Dafina së shpejti me një super këngë (Foto)

Këngëtarja, Dafina Buzhala tashme është një emër i shumë përfolur në media për shkak të zërit të veçantë që posedon .
“Numer njo” ishte projekti që i solli suksese asaj, por këtë herë Dafina pritet të vijë me një super këngë të punuar nga Zzap & Chriss.
Kënga është finalizuar me videoklip dhe pritet të publikohet së shpejti.

Shikoni gjithashtu

Premierë: “Hajde se u plaka” projekti i ri muzikor nga Romeo Imeraj (Foto-Video)

Pas shumë projekteve të sukseseshme Romeo Imeraj rikthehet fuqishem me nje super projekt. Plot ritem …

Loading...