Ballina / Show Bizz / Muzike / Dafina Zeqiri me fotosesion më ndryshe
Loading...

Dafina Zeqiri me fotosesion më ndryshe

Dafina Zeqiri së fundmi  ka bërë publik një fotosesion të ri që ajo e ka bërë kohëve të fundit duke e postuar nëpër rrjete sociale.

Këngëtarja në këtë fotosesion është paraqitur pa ngjyra dhe duket plot stil dhe elegancë.

Dihet se Dafina ka një stil të veçantë dhe gjithmon e dashur për fansat e saj.

/MegaPress.AL/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë- “Jo per ty une sdo te qaj” nga Mustaf Gashi

Mustaf Gashi është emer i afirmiar ne muziken shqiptare. Këngët e artistit në fjal kan …

Loading...