Ballina / Show Bizz / Muzike / Dafina Zeqiri me fotosesion më ndryshe

Dafina Zeqiri me fotosesion më ndryshe

Dafina Zeqiri së fundmi  ka bërë publik një fotosesion të ri që ajo e ka bërë kohëve të fundit duke e postuar nëpër rrjete sociale.

Këngëtarja në këtë fotosesion është paraqitur pa ngjyra dhe duket plot stil dhe elegancë.

Dihet se Dafina ka një stil të veçantë dhe gjithmon e dashur për fansat e saj.

/MegaPress.AL/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë : “Faj” Super Projekti I Ri Nga GUGU (Foto-Video)

Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një shikim ‘vrastar’ dhe butësi në interpretim, shoqëruar …