Ballina / Show Bizz / DARD863 me “Flay High” po i “Ngrit” temperaturat në këto ditë të ftohta dimri (Foto-Video)
Loading...

DARD863 me “Flay High” po i “Ngrit” temperaturat në këto ditë të ftohta dimri (Foto-Video)

Pa dyshim që ky vit ishte shumë produktiv në industrin muzikore shqiptare. Një artist i cili spikati që me daljen e par publike është pa dyshim DARD863 . Shumë këngë, shumë hite të lansuar në një kohë shumë të shkurter i hapen artistit në fjal rrugen drejt tregut ndërkombëtar. “Fly high” është projekti i ri i cili sapo është hedhur në treg dhe sipas gjitha gjasave është kënga që do argetohem në clube në këto dit të ftohta dimri. Përndryshe DARD863 në rrjetin social ka njoftuar gjithë fansat e ti pë turin dimror në Europë, lidhur me datar dhe ambientet ku artisti do performoi i gjeni tek instagrami i DARD863. Përndryshe ky është projekti i par Shqip dhe pavarsisht suksesit ndërkomtar DARD863 gjithëmon e thotë me krenari që është Shqiptar

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …