Ballina / Show Bizz / Dardania Djepi i Këngës – Nga Arif Dushaj Foto-Video
Loading...

Dardania Djepi i Këngës – Nga Arif Dushaj Foto-Video

Një ndër këngëtaret më të suksesëshëm të muzikes popullore në gjithë trojet shqiptare pa dyshim që është Arif Dushaj. Këngëtari në fjalë atero në skenen muzikore që disa dekada dhe kjo ka bërë që emri i ti të jetë emer i rendesishem në industir muzikore Shqiptare.

Arif Dushaj nuk është i suksesëshem vetem ne muzik, sukses të jashtzakonshëm ka dhe në biznes ai është pronari i dy Lokaleve madheshtore në Londer – Piano Bar dhe Efestjo Piano Bar.
Artisti i madhë shqiptare vazhdimisht është në levizje ,profesioni prej këngëtarit ka bërë që në qdo vend të botes ku flitet shqip Arifi të jetë i kërkuar për koncerte.

Kënga e re nga Arif Dushaj mban titullin -Dardania Djepi i Këngës- , kënge kjo që menjëher pas lansimit në ka arritur të ketë prapa vetes shifra të larta klikimesh

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë/ “Gjynah” Super projekti i ri muzikor nga Vani Gjuzi (Foto-Video)

Vani Gjuzi sapo ka publikuar projektin me te ri muzikor. Super projekti muzikor është punu …

Loading...