Ballina / Show Bizz / “Dashnia e Shpirtit” super hiti i ri nga Shemsedin Jetaj
Loading...

“Dashnia e Shpirtit” super hiti i ri nga Shemsedin Jetaj

Këngen që solli këngëtari nga diaspora Shemsedin Jetaj (Dini) “Dashnia e Shpirtit” për vitin e ri në Vizioni&Libonia duket se është pëlqyer mjaft nga publiku. Pas lansimit në Youtube kënga është vërshuar nga klikimet e komentet pozitive.

“Dashnia e shpirtit” është e shkruar nga vetë këngëtari ndërsa për muzikën është përkujdesur Ymerli Krasniqi në studio D.L. Përndryshe ky nuk është hiti i parë i këngëtarit në fjalë, ai numëro një numer të madh hitesh dhe koncertesh në të gjithë Diasporën.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Besim Mehmeti: Sinqeriteti, besnikëria dhe puna, çelës i suksesit

Shqiptarët janë të suksesshëm në mbarë botën, në shumë fusha, por nuk harrojnë dhe humanizmin. …

Loading...