Ballina / Fun / Detyroi babanë e moshuar të kapte lakuriqin që kishte hyrë në kuzhinë (Video)
Loading...

Detyroi babanë e moshuar të kapte lakuriqin që kishte hyrë në kuzhinë (Video)

Tadhg Fleming nga Kerry i Irlandës e ka detyruar të babain e tij erry që të kapte një lakuriq që fluturonte në kuzhinë.

I frikësuar nga gjallesa, ai ka ndenjur prapa derës dhe inkurajonte babanë e moshuar që të angazhohej edhe më tutje, transmeton Telegrafi.

“Është duke u tallur me ty, merre një peshqir më të madh dhe kape si duhet”, dëgjohet duke thënë Fleming.

Gjatë kohës që po merreshin me lakuriqin, qeni i familjes ka kryer nevojën në mes të dyshemesë, duke bërë situatën edhe më të komplikuar. /MegaPress/

Shikoni gjithashtu

Kush e di???

Kush e di ???