Ballina / Lajme / Dhunohen dy të mitura nga Tetova , dhunuesin e njohin në internet
Loading...

Dhunohen dy të mitura nga Tetova , dhunuesin e njohin në internet

Mbrëm në stacionin policor  në Tetovë është denoncuar një mashkull i cili kishte dhunuar dy vajza të mitura. Në prezencen e psikologut, prokurorit publik dhe një avokati, njërat nga vajzat ka thënë se atë djalin e kemi njohur përmes aplikacionit AZAR.

Vajza ka treguar se pasi kan kontaktuar me të ai ju ka treguar adresen ku banon dhe vajzat kan shkuar.

Me të hyr në dhomë, pa dëshiren e tyre i ka dhunuar të dy vajzat e mitura. Pas aktit të dhunimit vajzat e kan shfrytëzuar kohen kur dhunuesi ka dalur nga shtëpa,  dhe kan arritur të largohen nga aty.

Me rastin po miret prokuroria e shtetit.

 

/MegaPress.AL/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Zv.ministrja e financave Elezi nesër hap konferencën me temë ‘Përmirësimi i sistemit për kontrollë të brendëshëm’

Shkup, 12 qershor – Nesër e enjte (13 qershor 2019), me fillim në ora 10:00 zëvendës …

Loading...